Lato3
Budowa

Z życia przedszkola

Luty w przedszkolu

Jak minął luty w przedszkolu?

Dzieci przedszkole pod opieką swoich pań aktywnie spędzają czas w przedszkolu. Jeśli jesteście ciekawi, co dzieje się w przedszkolu i co robią maluszki, średniaczki i starszaki, zachęcamy do obejrzenia krótkich filmów.

Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy dzieci przedszkolnych

We wtorkowe przedpołudnie sala gimnastyczna wypełniła się księżniczkami, rycerzami, policjantami, biedronkami, robaczkami i innymi bohaterami z baśni, bajek i filmów. Odbył się bal karnawałowy dzieci przedszkolnych.

Styczeń w przedszkolu

Jak upłynął styczeń w przedszkolu?

Andrzejki w przedszkolu

W naszym przedszkolu podtrzymywane są tradycje związane z andrzejkami. Temu wydarzeniu towarzyszyły konkursy, zabawy i wróżby andrzejkowe.

Dzień Kropki

Dzień Kropki to święto kreatywności; dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji. Dzieci przedszkolne ochoczo włączyły się w obchody tego radosnego święta.

Święty Mikołaj w przedszkolu - zdjęcie

Święty Mikołaj w przedszkolu

Są takie dni w przedszkolu, które dzieci zapamiętują na bardzo długo. Takim momentem jest wizyta Świętego Mikołaja, który przybył do przedszkolaków 6 grudnia.

Pani dietetyk w przedszkolu

Miły gość zawitał 3 października do przedszkola. Była to mama Leonka, która z zawodu jest również dietetyczką. Pani Karolina opowiedziała dzieciom o tym, jak należy się odżywiać, by zachować zdrowie i wspierać swój organizm oraz chronić się przed chorobami.

Dzień Przedszkolaka (2022/2023)

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka – święto obchodzone corocznie 20 września, ustanowione z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej 13 września 2013 roku dla popularyzacji wychowania przedszkolnego i wzrostu jego znaczenia w świadomości społecznej. W naszym przedszkolu był to dzień radości i uśmiechu.