czwartek, 16 września 2021
Szkola2019
Przeglad talentow 2015

Oferta edukacyjna

 

 

 

   Zespół Szkół Niepublicznych Stowarzyszenia „Siódemka” w Tarnowie mieści się w centrum miasta, przy ul. Poniatowskiego 5 i prowadzi niepłatną szkołę podstawową i niepłatne gimnazjum oraz przedszkole dla grupy różnowiekowej.

  Nasza oferta edukacyjna jest poszerzona i obejmuje m. in. naukę dwóch języków obcych już od przedszkola, indywidualizację zajęć na każdym poziomie nauczania i szeroki wybór zajęć dodatkowych. Wieloletnia otwartość na kształcących się studentów kierunków pedagogicznych z różnych uczelni zaowocowała podpisaniem umowy o stałej współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową, a także z Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie.

  Dzieci są pod stałą opieką pedagoga, pedagoga-terapeuty, logopedy, specjalisty od korekty wad postawy oraz doraźnie psychologa, pielęgniarki i stomatologa.

  Dla wygody dzieci i rodziców zorganizowano naukę w systemie jednozmianowym, przedszkole i świetlicę czynne do godz. 17.00 oraz świeże i pyszne, dwudaniowe obiady z własnej kuchni.

  Szczególną uwagę przywiązujemy do ciekawych rozwiązań edukacyjno-wychowawczych, realizując liczne projekty, takie jak „Radosna szkoła”, „Mecenat Małopolski”, „Indywidualizacja nauczania”, „Podziel się posiłkiem”, "Matematyka w SIÓDEMCE na siódemkę!" inicjatywy Polskiej Akcji Humanitarnej, „Śniadanie daje moc”, „Szklanka mleka”, „Owoce w szkole” i wiele innych. Dzieci mają możliwość spotkań z ciekawymi ludźmi na terenie szkoły, udziału w atrakcyjnych wycieczkach, „zielonych szkołach” oraz licznych przedsięwzięciach kulturalnych, artystycznych, sportowych i społecznych. Chętni uczniowie mogą wziąć udział w zajęciach taneczno-aktorsko-wokalnych z artystami z Warsztatowej Akademii Musicalowej z Warszawy w okresie ferii zimowych. Ponadto młodzież gimnazjalna bierze udział w licznych akcjach wolontariatu.

  Naszą ambicją jest szkoła bezpieczna i przyjazna, która wychowuje odpowiedzialnego i samodzielnego człowieka, który dzięki swej pracowitości rozwija się, wykorzystując wszystkie swoje możliwości.

 

 

Szukaj w serwisie

Chronimy dzieci - certyfikat
Chronimy dzieci - certyfikat
MegaMisja
MegaMisja
Karta Dużej Rodziny

Lepsza Szkoła
Lepsza Szkoła
Zwalniam przed szkołą
Zwalniam przed szkołą
Logowanie
login:


haslo:
2009-2020 © SIODEMKA.TARNOW.PL      Utrzymanie strony i poczty e-mail sponsoruje marketingserwis.pl

agencja marketingowa J13