czwartek, 24 stycznia 2019
Szkoła 02
Przedszkole
Przeglad talentow 2015
Piosenka konkursowa
Śniadanie daje moc 2013


Za nami już VI edycja Ferii z Warsztatową Akademią Musicalową. Również w tym roku finał warsztatów artystycznych okazał się pięknym pokazem niezwykłych umiejętności uczestników WAMu. Gdy na scenę weszli artyści wszystkim zebranym udzieliła się atmosfera wzruszenia, ciepła i serdeczności. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.
Ilość wyświetleń 274
Finał WOŚP
2019-01-17

W tym roku uczniowie naszej szkoły jako wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny pokazali, jak wielką wartością jest pomaganie. Wspólnie zebrali ponad siedem tysięcy złotych. Pieniądze te zostały przekazane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Ilość wyświetleń 30
WAM 2019 r.
2019-01-15


Od poniedziałku w naszej szkole trwają zajęcia w ramach Ferii z Warsztatową Akademią Musicalową. Uczestnicy zajęć pod czujnym okiem instruktorów przygotowują wielki finał. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.
Ilość wyświetleń 256


Uczniowie naszej szkoły jako wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczęli od samego rana zbiórkę na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jako pierwsza wsparła młodzież datkiem
i dobrym słowem Pani dyrektor Anna Mach.
Ilość wyświetleń 140Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Ilość wyświetleń 175


3 stycznia uczniowie klasy Va wybrali się na wystawę połączoną z warsztatami pt. "Jedzie pociąg". Zajęcia były zorganizowane przez Muzeum Okręgowe w Tarnowie. Odbywały w budynku dworca PKP.
Ilość wyświetleń 96
Jasełka 2018!
2018-12-25

21 grudnia wszyscy w szkole poczuliśmy świąteczną atmosferę za sprawą jasełek przygotowanych przez dzieci
z klas czwartych i klasy IIa. Uczniowie pod opieką pań wychowawczyń i siostry Joanny przedstawili historię narodzin Jezusa. Później wszyscy złożyli sobie życzenia
i spędzili ze sobą miłe chwile przy wspólnym kolędowaniu.

Ilość wyświetleń 421
Archiwum:         
Szukaj w serwisie

Szukaj w internecie
Chronimy dzieci - certyfikat
Chronimy dzieci - certyfikat
MegaMisja
MegaMisja
Karta Dużej Rodziny

Projekt
Projekt
Projekt matematyka logo
Lepsza Szkoła
Lepsza Szkoła
Zwalniam przed szkołą
Zwalniam przed szkołą
Logowanie
login:


haslo:
2009-2012 © SIODEMKA.TARNOW.PL      Serwer oraz system CMS do zarządzania treścią strony sponsoruje Marketing Studio

CMS Tractable by Marketing Studio